Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozmarýnek - 3.bitva

16. 9. 2005

Bitva o Rose-Mary Ring

Hold the line
Černá legie cca 1500 bodů Cíl: Vyhladit obránce
Mishima cca 800 bodů Cíl: Vydržet 6 kol do příletu posil

26 Nemrtvých legionářů
8 Nekromutantů
4 Pretoriánští Stopaři
2 Neronianští Razidé
1 Pretoriánský Behemoth
1 Biotroll
1 Ragatol
1 Technomág

2x (4x Ashigaru + 1 Ft Ashigaru + 1 Arashi)
4x Ronin Samurai + 1 GL Ronin + 1 Vůdce
4x Hatamoto + 1 Vůdce
4x Tygří Dragoun + 1Vůdce
3x Phoenix Samurai
2x Lovec Démonů
1x Yoimbo
1x Liege Lord

Chladná rána neměl Akiro Kurosawa rád nikdy a ani dnešní nepatřilo k těm šťastnějším okamžikům jeho života. Mlha pokrývala krajinu, bylo vidět sotva na několik metrů. A on by zrovna potřeboval podrobný průzkum okolí. Formálně právě stál na Kapitolské půdě, ale v téhle zapadlé a válkou zplundrované krajině už dávno nikdo nežil. Nacházel se uprostřed ničeho, očekávat zde lze kohokoliv. Před několika dny se na rozkaz samotné Lady Mariko přemístil do téhle díry a zaujal bojové postavení v bývalé Kapitolské pevnůstce, ze které však už mnoho nezbývalo. Jeho muži stále ještě zacelovali mezery v opevnění, zpevňovali hlavní bránu, čistili zanesené zákopy, natahovali ostnaté dráty. Zítra se mělo začít s pokládáním minových polí. K čemu to všechno, bylo i pro něj záhadou.

Z mlhy se vynořila helikoptéra a dosedla nedaleko hlavního bunkru. Vystoupili z ní tři postavy a poklusem zamířili k opevnění. Helikoptéra se znovu vznesla a rychle zmizela v mlze. Mezitím doběhli tři záhadné postavy až k zákopům a prošli okolo salutujích hlídek. Dva Lovci démonů a muž v plášti. Budou problémy, pomyslel si Akiro.
Muž v plášti něco zakřičel a stráž ukázala Akirovým směrem. Znovu štěkly rozkazy a muž zašel do bunkru, ve kterém bylo zřízeno provizorní velitelské stanoviště. To už byl voják u něj. Jen oči prozradili jeho nervozitu.
"Jeho Imperiální Jasnost Yojimbo, pane. Přejímá velení."
Akiro Kurosawa zaklel a spěšně vyrazil dolů k bunkrům.
Budou VELKÉ problémy.

Chladná rána Ragathol miloval a to dnešní mohlo být přímo úžasné. Nebýt té malé nepříjemnosti, mohly už z jeho nové citadely stát základy! Osobně vybije celou kacířskou buňku, ze které tajné informace unikly. Nejen ji, všechny zrádce ve Fukidu postupně umučí. A pak si to rozdá s Algerothovou děvkou Golgothou, která určitě za vším stojí! Byl o tom přesvědčen. Ale teď je třeba co nejrychleji rozšlapat tu lidskou havěť, co mu tak nečekaně zkoplikovala plány. Je nutno riskovat, čas hraje proti němu. Vydal potřebné rozkazy a jeho nejlepší technomág s oddílem elitních nekromutantů a malou podporou vyrazil do sychravého rána. Ragathol nepochyboval, že svůj úkol splní. Nedaleko se ozval štěkot útočných pušek následovaný ohlušujícím strašlivým řevem. Bitroll se v čele hlavní útočné vlny dostal na dostřel nepřítele. Pomalu ale jistě začalo v odpovědi sílit burácivé stakato Kratachů. Ragathol se usmál a zmizel v mlze směrem k bojišti.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář